Czego możesz się spodziewać?

Nasz obóz pod namiotami różni się od innych obozów lub kolonii {dlatego nazwaliśmy go trochę żartobliwie Rekolekcjami Przetrwania}.

W trakcie 9 dni będziemy wspólnie przeżywali niejedną przygodę podróżując przy tym w czasie i przestrzeni. Podczas obozu będziemy się również uczyli o tym, co jest naprawdę ważne, kim tak na prawdę jesteśmy i co robić, jeśli wszyscy wokół nas myślą i wierzą inaczej.

Na dworze w Babilonie będziemy uczyli się wiele umiejętności przydatnych również w codziennym życiu jak nawigacji według gwiazd albo pierwszej pomocy. 

Nasz obóz będzie zawierał zarówno lekcje biblijne jak i zabawy, zajęcia kreatywne oraz mnóstwo zajęć w plenerze.

Dodatkowo uczestnicy będą brali udział w różnych warsztatach, podczas których nauczą się praktycznych umiejętności. Będziemy również rozwijali kreatywność, czytanie ze zrozumieniem, orientację w terenie oraz branie odpowiedzialności za swoje cztery ściany.

Będziemy też przeżywali różne przygody, m.in. nocleg w lesie pod (prawie) gołym niebem.

W ramach programu zapewniamy każdemu uczestnikowi nocleg oraz pełne wyżywienie.

O umieszczeniu dzieci w grupach oraz namiotach decyduje kierownik obozu uwzględniając ilość uczestników, wiek dzieci oraz możliwości kadrowe. Nie przyjmujemy próśb ani życzeń co do ewentualnego ulokowania dzieci w tym samym namiocie lub grupie.
Rodzeństwo – szczególnie jeśli jest w innym wieku – będzie prawdopodobnie rozmieszczone w osobnych namiotach, musi więc być pakowane osobno.

REGULAMIN OBOZU

Jak było poprzednio?

Dla zainteresowanych przygotowaliśmy historię naszych obozów – zdjęcia i film z lat poprzednich